Hakkında

1989 yılında Bursa’da tekstil tasarım atölyesinde başladığımız tekstil sürecimiz, birçok yurt içi ve yurt dışı eşarp ve şal firmalarının desen tasarımlarını yaparak modaya ve sanata katkı sağlayarak kendimizi geliştirme sürecimizi tamamlamış olup, SAPPHIRE markasıyla 2014 yılında, kalite, yeni stil ve yeni bir vizyon anlayışıyla üretimimize başladık.

 

Sapphire 2014 yılında dijital baskılı şal ve eşarp,  farklı kalitelerde dokuma şal üretimi, moda tasarım ve desen tasarım  faaliyeti yapmakta olan bir kuruluştur. Sapphire’in Bursa’daki üretim tesisi, desen tasarım, dijital baskı ve transfer baskı ile tam entegre bir tesistir. Bursa’daki işletmemizdeki kreatörler tarafından bayan dış giyimine, bay ve bayan aksesuara ve tesettüre yönelik farklı koleksiyonlar hazırlanmaktadır. Kendi tasarımcıları ile birlikte dünyanın önde gelen desen stüdyoları ile çalışan Sapphire desenleri, her ay üç ana ve kendi içlerinde farklı grup kalite koleksiyonu ile Türkiye ve Dünya modasına sunmaktadır.

Sapphire Eşarp modaya yön veren fikirleri, dokuma, baskı koleksiyonlarında hayata geçirerek çevreye ve insana saygılı, üstün kalite ve hizmet felsefesi ile kendi alanında öncü olmak amacı edinen bir kuruluştur.

Aramak için Enter tuşuna basın.

Sepetim

Sepetinizde ürün bulunmuyor.